FAQ

1) Kolik to stojí?

Výsledná cena animovaného videa je tvořena dle délky a náročnosti na tvorbu. Také je zohledněna licence podkresové hudby, moderátora a grafické animace dle využití videa.

Vytvořte nezávaznou poptávku a vymyslíme styl spolupráce dle Vašeho projektu, nebo nás kontaktujte.

2) Jak probíhá proces tvorby videa?

Vysvětlení pomocí videa zde.

Jako první si zavoláme, napíšeme, nebo se můžeme sejít osobně (pouze Praha), probereme spolu několik otázek a zjistíme základní informace o Vašem podnikání. Druhý krok je o vytvoření návrhu scénáře, nebo pokud máte svůj vlastní, probereme jej. Poté obdržíte ke schválení návrhy hlavních animovaných postav. Jakmile budeme mít odsouhlasenou grafiku, scénář a provedení tak dostanete zálohovou fakturu ve výši 50% dohodnuté ceny vašeho videa. Jakmile bude faktura proplacená začneme ihned pracovat na Vašem originálním animovaném videu.

Moderátor či moderátorka ve studiu namluví věty. Po moderátorovi přichází  animace postaviček, ikon, prostředí a textů. Následně dostanete první verzi Vašeho videa k připomínkám, které následně zapracujeme. Jakmile si odsouhlasíme finální úpravy videa, obdržíte video ve fullHD rozlišení.

3) Mohu si domluvit osobní schůzku?

Určitě ano. Kontaktujte nás a domluvíme konkrétní místo a termín schůzky. ( Pouze Praha a blízké okolí )

4) Kde všude mohu použít reklamní video?

Vytvořené explainer video můžete použít na svém webu, v rozesílaném emailovém sdělení, na obchodních schůzkách a předváděcích akcích. Také jako reklamní materiál na sociálních sítích nebo internetových reklamních kanálech.

5) Jak dlouho trvá vytvořit reklamní video?

Abychom Vám dodali video, na které budete pyšní, musíme se domluvit na scénáři, provedení a představě.

Většinou jedno EXPLAINER VIDEO v délce dvou minut zabere tři týdny než se vše nakreslí, rozhýbe a moderátor namluví hlas.

Zde na stránce ,,Jak probíhá spolupráce,, naleznete informace o tom, jaký je postup při tvorbě videa.